SPIN Pub

VÁŽENÍ NÁVŠTĚVNÍCI HOSPŮDKY SPIN,OD NEDĚLE 3.4.2022 BUDE NAŠE HOSPŮDKA ZAVŘENÁ Z DŮVODU PLÁNOVANÉ REKONSTRUKCE. PILNĚ PRACUJEME NA TOM, ABYCHOM JI BYLI SCHOPNI ZNOVU OTEVŘÍT ZAČÁTKEM KVĚTNA. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU! TENISOVÁ HALA ZŮSTÁVÁ I NADÁLE V PROVOZU! 

SPIN Pub

SPIN - Music & Sport & Bikers Pub, Třebíč

Klubová "hospůdka" snoubící muziku, sport a příznivce jedné stopy při posezení s přáteli při tradičních i netradičních nápojích. 

Otevírací doba:

Po - Čt: 14:00 - 22:00

Pá: 14:00 - 01:00

So: 14:00 - 01:00

Ne: 15:00 - 21:00

Pro hosty je k dispozici útulný interiér klubového stylu, rozlehlá venkovní terasa s markýzou, venkovní hřiště na nohejbal, volejbal, petangue či gorodky a venkovní koutek pro děti s pískovištěm a skluzavkou.

Základem je široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů, ochotný personál a dostatečná kapacita míst k sezení pro Vás i Vaše přátele či kolegy.

Pro sportovní fanoušky a vyznavače pasivního sportu nechybí velkoplošná obrazovka a projektor s možností sledování sportovních přenosů.

SPIN Music & Sport Pub je připraven i na horké letní dny a noci. Na naši letní zahrádce je příjemné, klidné posezení až pro 100 osob. Příjemnou atmosféru pod širým nebem obohatí grilované speciality, které pro Vás rádi po dohodě připravíme.

Nabízíme také možnost pronájmu pro SVATBY či OSLAVY.


Jak vypadá večení hospůdka?


Jak vypadá zahrádka?