Pro vyznavače aktivního sportu nabízíme zázemí nejmodernější kryté tenisové haly v kraji se dvěma tenisovými dvorci s umělým trávníkem pro trénink, závodní i rekreační hraní. Hala byla kompletně rekonstruovaná v roce 2014 a nyní svými izolačními vlastnostmi poskytuje vyjímečné zázemí jak v zimě, tak i v létě, když při okolních venkovních teplotách blížících se v letních měsících i 40°C, je v tenisové hale díky zateplené sendvičové konstrukci okolo 22°C! Díky tomu si tenis můžete zahrát vždy a ve skvělých podmínkách! Samozřejmou součástí kryté tenisové haly jsou šatny se sprchami a možnost zapůjčení sportovních potřeb, prodej doplňků a profesionální tenisová škola pro závodní i rekreační hráče, pořádání příměstských kempů a dalších akcí.

Informace k pronájmu tenisové haly
Miroslav Kij: +420 603 375 461

Můžete využít nabídky na jednotlivý či pravidelný dlouhodobý pronájem za zvýhodněné ceny. Informuje se také na pronájem tenisové haly pro svůj turnaj, vše najdete v sekci CENÍK.

Rezervaci provádějte přes


Provozní doba tenisové haly
PO - SO 08:00 - 23:00, NE 8:00 - 22:00

Vzhledem k sousedícímu SPIN Music & Sport Pubu je tenisová hala vhodná pro pořádání turnajů nejen v tenise, ale i ostatních sportovních aktivit jako je nohejbal, aerobic, jóga, cvičení s dětmi, pořádání výstav a společenských akcí. 

V zimním období se o víkendech ve SPIN Music & Sport Pubu pravidelně pořádají večery s live muzikou v podání třebíčský kapel.


FOTKY TENISOVÉ HALY